| darkgirl58 a întrebat:

Cu ce pot sa acopar 2 pete de pe un ghiozdan e albastru inchis happy

Răspuns Câştigător
| Lorenuta2000 a răspuns:

I-ai putea pune niste petice dragute si viu colorate peste ele. ar arata bine si nici nu s-ar vedea petele. FUNDA?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti lipi ceva peste ele, abtibilde de ex

| mimiwewem a răspuns:

Taie cârpe și fă un model pe geantă.

| Maxim96 a răspuns:

Depinde de pete.

| EddyEnergyStar a răspuns:

Pai depinde, ori freci cu o perie(uscata/uda), dar daca sunt mari, baga-l la spalat, ori le acoperi cu ceva(ex.petice[abtipildurile s-ar putea sa nu tina atat de mult, mai ales daca sunt de slaba calitate...).

| Mihaela2710 a răspuns:

Depinde de ce pete sunt. Se pot scoate cu apa mineral. Dar trebuie sa dai detalii in privinta compozitiei petelor... happy