| anonim_4396 a întrebat:

Cum se imbraca adolescentii de 15-16 ani in zilele noastre?(la baieti ma refer)
pantaloni largi, bluze stramte, hanorace stramte?

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cocalarii da, poarta tricouri stramte. Eventual cu inscriptii aurii smug
Lasa bluzele stramte, ca alea-s pentru fete. Ia-ti tricouri mai largute, pe masura ta si in culori care te prind bine. Fiecare cu stilul lui happy Pantalonii sa fie largi si ei, dar fara exagerari... Ca sa arati "cool" nu e nevoie sa maturi pamantul cu turul pantalonilor.
Orice haine ti-ai lua, important e sa-ti stea bine si sa te simti tu bine in ele.

| aLyNuSh a răspuns:

Eu prefer un tricou larg pe dedesubt. Un hanorac lung.Si nise blugi largi. si o perechee de skate shoes.

| adrian_7273 a răspuns:

Frate am 15 ani. eu cand ies in oras imi iau ceva de genul blugi pana (mulati ) sau blugi normali dar nu largi! o camasa tinereasca sau o bluza ( rebuie sa combini culorile calumea) si imi iau paltonul.( sau daca nu ai palton geaca) si un fularbig grin... asta pentru anotimpul rece...

Pt anopurile calde un tricou/camasa cu maneca scruta, blugi 3 sferturi sau lungi si niste adidasi casual.
Si tinutele sport. un trening si adiasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zimi rezultatu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer adidasi gen gheata (pana la glezna) blugii putin mai largi (parerea mea e ca blugii stramti sunt pentru femei) un tricou cat de cat largut si o jacheta pe deasuprahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prefer un hanorac stramt verde, un tricou pe dedesubt, lugi stramti jos sh adidasi tip gheata :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marian Prefer un tricou larg pantaloni largi bluze largi si hanorace largi
(ca de repar)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marian Prefer un tricou larg pantaloni largi bluze largi si hanorace largi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prefer o sapca de repari. pantaloni largi si tricouri large dar nu ghiar exagerat.Si niste adidasi smegheri mai ales. Si daca vrei sa fi smecher si cool nu purta tricouri stramte. Alea sunt pentru fetite "you" A si inca ceva. Asculta muzica hip hop si mult rap.eu am 13 ani si imi place mult imbracamintea si nuzica. Si o sa ai si mult succes la fete.