| Tiooo a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Pitesti. As vrea sa-mi gasesc un job part-time pe vara. Aveti vreo idee unde as putea cauta?

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

In Pitesti este foarte greu si o spun fiindca stau prin apropriere de Pitesti si na...Un job part-time e sa iti gasesti sa lucrezi la mare in timpul verii. Oricum cel mai bine este sa te interesezi la cei care deja au reusit sa isi gaseasca verile trecute big grin O seara faina!

| ali23082003 a răspuns:

Hmm, ai putea sa lucrezi ca vanzatoare la un magazin de haine/machiaje/parfurmuri, chestii la care te pricepi si mai ales cum s-a deschis Pitesti Mall, poate sunt niste magazine noi