| Marian0101 a întrebat:

Bună ziua daca am dat cuiva un card germancare era pe numele meu si acea persoană a putut sa ia mobila si electrocasnice in valoare de aproximativ 8000€ din Germania, pățesc ceva eu dacă merg la munca acolo gen ma arestează?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, te vor primi cu flori.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai fiind card bancar (de credit) pe numele tau, normal ca aia 8000 de euro sunt datoria ta fata de banca, pentru care vei fi cautat, probabil judecat si executat silit.

| filin a răspuns:

Nu, nu te arestează, îți dau o îmbrățișare și un ceai. La ce te aștepți?