| almdq a întrebat:

Paşte feticit! Am si eu o intrebare de adresat aici, pentru ca nu am cu cine discuta. Acum sunt in clasa a VIII-a, şi aş vrea să dau probele la liceul pedagogic şi să dau Testul bilingv, dar am o problema... Sunt internata in spital (probleme medicale) şi aş putea să stau şi o lună aici, în funcție de cum răspund la tratament. Întrebarea mea este: Mama poate să îmi înghețe anul şcolar din cauza problemei medicale, şi sa dau probele la toamnă? Şi dacă o face, se schimbă data examenului meu? Vă rog frumos din tot sufletul să îmi răspundeți dacă ştiți! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu-i o rușine să suni la secretariatul școlii și al liceului.

| Torrpi a răspuns:

Anul se poate ingheta pe motive medicale la fel de bine cum se poate face si on-line ca sa nu-l pierzi.
Insa pierzi admiterea daca ingheti anul.