| TheMoon15 a întrebat:

Hei. Deci sunt baiat si am aproape 20 de ani. Evident ca am barba si par pe corp, doar ca detest lucrurile astea. Ma epilez pe maini si pe picioare constant, odata la 3-4 zile, si barba mi-o dau jos in fiecare zi. Problema e ca lucrurile astea imi ocupa o parte a timpului si as vrea sa stiu daca exista o procedura sa le elimin complet.

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Epilare definitiva cu laser. Desi, daca te deranjeaza tot parul de pe corp, cel mai bine ar fi sa-ti iei singur un aparat din acela si sa-l folosesti pe tine, nu sa mergi la clinica, pentru ca ar fi foarte scump. https://www.emag.ro/......D5K2Y2MBM/

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Să elimini părul complet nu ai cum. Există, desigur, epilarea definitivă dar ghici ce? Nu e chiar definitivă și părul va reapărea în timp.

| Mindfulness a răspuns:

Cu ceara e cel mai eficient, parul va creste mai rar și firul de par va fi mai subțire. Nu merita sa dai atâția bani pe tratament cu laserul că nu e chiar definitiv.

| Clauudia555 a răspuns:

Buna,cred că te-ar ajuta doar epilarea definitiva?