| nonameXD121314 a întrebat:

Am ramas fara idei...am nevoie de ajutorul vostru
vreau sa scot o fata in oras, dar chestia e ca n-am vb cu ea niciodata...azi mam imprienit cu ea pe fb
am nevoie de o parere
daca i spun ca vreau sa merg in oras sa beau un suc, dar nu pot singur, si o intreb dac vrea sa vina si ea
e bine daca fac asa?

Răspuns Câştigător
| Joteex a răspuns:

Pentru prima întâlnire, eu aș sugera să ieșiți într-un loc nu foarte aglomerat pentru a vă cunoaște mai bine(gen în parc sau pe malul unui râu). Ar fi drăguț din partea ta dacă ai cumpăra o înghețată pentru ea și după un suc. Mie mi-ar plăcea asta. laughing Acum fiecare cu gusturile sale.

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Are dreptate Joteex. cu inghetata nu dai gresi.Ai putea sa-i spui simplu "Hai sa mancam o inghetata, fac cinste"

| Iubibilăă a răspuns:

Dupa parerea mea este un lucru foarte bun.
Iti doresc succes.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca tu si mai multi prieteni mergeti la un suc o inghetata si faceti voi cinste si cand ajungi acolo ii spui ca ceilalti nu pot ajunge si ramaneti voi 2

| Blu3Smyle a răspuns:

Ar fi si asta o idee dar spune-i ca ai vrea sa te imprietenesti mai bine cu ea si sa o inviti undeva oriunde dar undeva cu mai putina lume mai liniste tongue succes!

Răspuns utilizator avertizat
| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Nu! mai intai imprieteneste-te cu ea! adica baga-te in seama pe fb si dupa o zii doua o intrebi daca vrea sa iasa in oras sa va cunoasteti mai bine.

| auraburu a răspuns:

Depinde daca ea te baga in seama i-ai putea spune : uite decat sa vorbim pe mess mai bine vorbim fata in fata, si ai putea sa o convingi dar trebuie ca ea sa te bage in seama.