| dTz123 a întrebat:

Stie cineva ceva site de facut bani online? sa lase aici dau Funda ( daca puteti sa-mi ziceti si pasi ce trebuie facuti)

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Las-o-n sange! Nu face nimeni bani "online"! Oamenii obisnuiti, la ei ma refer. Mai bine joaca-te pe vreun site cu bani virtuali. Macar te distrezi!

| djrobby a răspuns:

Salut/Buna!
Vrei sa faci bani rapid si sigur?
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa vizionezi niste reclame, si castigi 0,10 centi pe reclama, ai 12 garantate pe zi = 1,2 $ pe zi, invitatii prietenii si castigul creste, vei primi 0,50$ pentru fiecare click al prietenului ( cu cat mai multi cu atat mai bine, daca te tii de treaba poti scoate si 100$ pe zi
ca sa iti faci cont urmeaza linkul urmator http://cashbux.info/?r=robertyoo register
iar la Referrer nu modificati deoarece asa ma puteti ajutati si pe mine!
Imediat dupa inregistrare poteti incepe sa vizionati reclame ( ads-uri) si sa invitati prieteni prin o metoda asemanatoare cu asta!

Totul depinde de tine, daca vrei sa castigi singur niste banuti de buzunar sau pentru ce ai tu nevoie!

asa ca bafta, spor la clickuri!

PS: Incearca si nu vei regreta! iti ia doar cateva minute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci bani online, insa iti trebuie perseverenta si rabdare. Banii nu vin peste noapte. Insa daca te tii de treaba poti castiga sume frumusele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detalii pe http://lucrue.blogspot.com/

| lumis a răspuns:

Daca vrei sa faci bani online seriosi, iti propun o inscriere intr-o adevarata afacere online care este acum la inceput de drum.Ce trebuie sa faci in cativa pasi simpli :
1.Te inscrii pe linkul http://bit.ly/xZ1PPW
2. Iti iei linkul tau de afiliat
3.Ii faci reclama oriunde crezi tu de cuviinta, si astfel iti dezvolti o retea de colaboratori
4. Impreuna puteti castiga bani online dintr-o afacere online gratis.
Ce trebuie cu adevarat sa faci, dupa construirea retelei? Sa faci cautari, atunci cand intri pe net, intr-un anume motor de cautare.
Site-ul este unul care imparte veniturile cu membrii constructori de retele si pare o oportunitate buna pentru toti incepatorii in bani online. Mult mai multe informatii gasesti in articolul "o afacere online gratis pentru incepatori" din blogul "Bani online, afaceri online, de toate pentru toti incepatorii" pe care il poti accesa prin url direct http://www.lumis-detoatepentrutoti.com/......ntru.html. Nu este o joaca, este ceva serios!

| seoguard a răspuns:

In general, poti alege unul din cele mai cunoscute 3 sisteme: MLM (multi level marketing - tu primesti bani din cauza ca reusesti la randul tau sa ii determini pe altii sa se inscrie intr-un 'sistem', iar acele persoane la randul lor determina alte persoane sa se inscrie etc.), gambeling (jocuri de noroc, nu cred ca mai necesita explicatii) & affiliates (cunoscut in Romania ca si 'comision', prin inscrierea ca si afiliat la un anumit portal, poti sa primesti comisioane daca intermediezi / determini alti utilizatori sa foloseasca un anumit serviciu sau sa comande un anumit produs/serviciu. Care din ele le doresti explicate pe larg, cu exemplele de rigoare?

| money1234 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=d86fedbafd2ff45e8d96ea9c61d5298e ...este simplu mai ales ca siteul este in romana si iti da 5 $ la inscriere, cu cat faci mai multe chestionare cu atat sumele cresc mai mult

| ManeaTeo28 a răspuns:

Https://acemoney.xyz/384568011388183/

Încearcă daca vrei eu il folosesc