| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsun Galaxy mini 2 GT-S6500D si mi-am luat aplicatia top eleven dar nu imi merge. Mi se blocheaza la incarcare date club si la raport imi da niste erori gen java.lang.NullPointerException si am crezut ca trebuie sa instalez java dar am instalat si tot nu merge. Poate sa ma ajute cineva? (am net prin wi-fi)

2 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Pai nu stiu de ce nu merge eu am avut acum cativa saptamani Samsung galaxy mini gt s 5570 amu am schimbat dar mie a mers si cu mini nu mi-a trebuit unu mai bun ca sa joc
incearca sa iei o versiune mai veche a jocului si atunci ar trebui sa mere

| IceVirus a răspuns:

Este posibil ca telefonul tau sa nu faca fata. Top Eleven cere destul de mult din capacitati.