| octav005 a întrebat:

PASTE FERICIT va doresc.
AM un laptop HP probook 6260b si bateria tine cam 10 minute din modul incarcat complet, eu stiu ca beteria nu m-ai este buna.
Cam cat ar trebui sa tina un acumulator bun?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" octav005 : HP probook 6260b ...eu stiu ca beteria nu m-ai este buna."

cred că de nou nu te ținea mai mult de 80-90 min

| lpavel a răspuns:

Depinde de foarte multe lucruri dar cel mai important ce faci pe laptop cand e pe baterie...
Apoi depinde de laptop etc. o baterie buna tine intre 3 si 10 ore, dar cum am zis depinde de laptop si de ce faci pe el!