| Cristiiulian30 a întrebat:

Salut,am niste căști jbl tune flex și de ceva timp o casca aveam impresia că e stricată,dar recent am descoperit că sunetul se aude din alta parte,gen in loc sa se audă din casca unde are difuzorul,se aude din partea interioara a castii,a mai pățit cineva așa ceva? Zilele trecute am pățit la fel și cu cealaltă, la amândouă se aud sunetul din partea interioara a căștilor dintr o găurică mica

1 răspuns:
| ÎntrebariRaspunsuri a răspuns:

Trebuie sa intri în setări și să pui bara de sonor la mijloc sau ambele la maxim
Sau ai încurcat castile când le-ai ordonat și nu se potrivesc pe aceeași conexiune