| StefyTn99 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Nu stiu ce sa ma fac la scoala! De o vreme sunt psihic praf, nu mai am chef de nimic, nu sunt sigur pe mine, notele mele sunt proaste! Ma chinui sa invat la informatica si matematica, chiar ma chinui si din 2 si 3 nu ies. Vreau sa ma mut din semestrul 2 dar daca nu trec nu am cum! Cand mi se intampla ceva parca s-a terminat viata! Imi este frica de corigente! Va rog imi puteti da niste sfaturi ca sa scap de aceasta "depresie". Si da fac sport, tenis de performanta. Aceeasi problema, de la o vreme pierd urat din cauza psihicului!

1 răspuns:
| Gyughy a răspuns:

Daca ai colegi care se comporta urat cu tine nu ii mai baga in seana, dar daca nu ai eu zic sa te calmezi si in weekend sa te pui cu burta pe carte pentru a nu ramane corigent si pentru a te putea muta la alta scoala. Asa vei putea sa o iei de la inceput