| 777oioioiii a întrebat:

Sunt cls a 7-a. Are ceva dacă nu merg săptămâna asta la școală? E săptămâna verde, azi nu am fost, dar am fost ieri unde nu i-am văzut pe profesori cu catalogul ca să pună absențe şi am stat puțin, de la 08:00 până la 11:50 unde programul normal era până la 13:50. Mulți profesori zic ca se pune absent, dar eu nu cred şi vreau să lipsesc pentru restul săptămânii. Ce să fac?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa nu ristiwinking

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nici cand nu se face scoala nu doriti sa mergeti la scoala, e clar? Eu vad saptamana asta ca pe un prilej sa te distrezi cu colegii, dar tu faci cum te taie capul.Nu stim daca vor fi consecinte sau nu, depinde de profi.