| Anonim7391 a întrebat:

De ce la ANP se intra mai usor?
Am vazut anul trecut la Academia de Politie ca au fost medii f mici acolo.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pentru ca oamenii inteligenti nu doresc sa lucreze in asemenea medii...stimulante.

| Dragobeta a răspuns:

In ultimii ani tinerii nu au mai fost interesati de meseria asta. Nu stie nimeni cauza.

| MistarGoGu a răspuns:

Pazesti " Studentii " de la Rahova, Jilava si alte " Universitati " de prestigiu din Romania! Nu esti vreun comisar de Politie care face cine stie ce " inginerii " de anchete polițienești sau pe la DIICOT!

| MistarGoGu a răspuns:

Daca vrei cariera serioasa si te țin " bretelele " încearcă la ANI *( Academia Nationala de Informatii ) cadru SRI / SIE! Alt " statut " alta viața!

| MistarGoGu a răspuns:

Animv.ro ofițer operativ / ofițer analist specializare Informatii si siguranta Nationala