| anonim_4396 a întrebat:

Fetele iubesc baietii de pe camp(taranii)?

Răspuns Câştigător
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Depinde cat de manierat esti si mai ales ai sanse la fete din acelasi loc ca la oras nu prea! Dar poate ai cu mine si sunt la oras!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sabyna29szeretlek a răspuns:

De ce nu...
cei de la tara poate sunt mai simpatici mai de treaba
eu daca as fi in locul tau as alege unul de la tara...
baiatul trebuie sa fie frumos si sa stie sa se faca placut acolo unde se aflawinking

| Doo a răspuns:

Poftim? Nu inteleg intrebarea.Depinde de fete depinde de baieti, nu poti baga toate persoanele in aceeasi oala doar pentru ca au acelasi sex.In opinia mea, nu prea conteaza daca e de la tara sau oras atata timp cat se stie comporta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii iubesc happy

| maradi3 a răspuns:

Ooo nuuuuu, nimeni nu iubeste taranii, de-aia nici nu prea sunt copii tineri la sat!