| Docy78 a întrebat:

Ce sa fac daca iubita m-a parasit? Intr-un fel o vreau inapoi dar intr-un fel parca nu o mai vreau...Ce este este de facut in cazul asta. Ajutati-ma cu niste sfaturi avem si o fetița impreuna.Ma parasit de 2 saptamani, si inca sunt in depresie.Trec brusc de la o stare la alta,de la o stare buna, la una rea, si nu vreau asta.Acum parca nu am nimic, acum parca intru in depresie? Ce sa fac? Am incercat sa discut cu ea dar nu ma baga in seama.Sunt blocat peste tot.Voi ce solutii aveti in cazul asta? Ce ar fi mai indicat sa fac? Sunt in starea in care sunt si mu pot gandi clar. Spuneti-mi cateva pareri.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum te dai drept barbat?
Doar 5 zile in urma erai femeie...

"în 16 Mai | Docy78 a întrebat:
E adevarat ca daca ramai insarcinata la cateva luni dupa nastere, cum ar fi in cazul meu a trecut 7 luni de cand am nascut, pot dezvolta o sarcina cu complicatii?"

| Madaxo97 a răspuns:

Detalii? De ce anume te-a părăsit? Ce ai făcut? A luat copilul cu ea? I-ai greșit în vreun fel?