| DaciaRomania a întrebat:

Cum va plac acești noi Chefi la cuțite, cei 4? In comparație cu cei 3 dinainte? Sincer

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Praf, 5 min am rezistat să mă uit la cârpeală aia

| dullcat a răspuns:

De acord cu MistarGoGu.Cine vrea sa invete sa gateasca cauta pe net, urmareste si se apuca de treaba in bucataria proprie.Cine vrea circ cu paine se uita la aceste emisiuni.Nu sunt deloc fana, se intelege.

| LisaJulie a răspuns:

Nu prea mai este o emisiune de calitate, cam toată nu mai sunt bine facute

| MistarGoGu a răspuns:

Carpeala media! Is not about food Is about rating! Nu este despre haleala este despre RATING! ALA * (rating-ul ) VINDE reclamele la Tv! Cu cat mai mare " panarama " bubuie rating-ul si automat pretul reclamei in timpul emisiunii!