| datesraluca a întrebat:

Sunt bune aparatele de facut abdomene? Ajuta la ceva, sau mai bine fac singura sa nu mai dau banii pe aparat.
Multumesc.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu crezi ca te ajuta si te va impulsiona sa-ti rezolvi problema ceva mai usor, ia-l.Reclamele in sine sunt teribil de atragatoare si cand te uiti ajungi sa crezi ca in 2 minute ai si scapat de grasimea de pe burta.Si,pe urma, mai exista si riscul sa cumperi aparatul si sa nu faci nimic pentru ca te linisteste ideea ca il ai in casa si faci oricand vrei, ca si asa face minuni... Sfatul meu este ca banii de aparat sa-i dai la sala unde te va indruma o persoana calificata si nu te va lasa sa stai de pomana.Si,daca tot mai vrei abdomene pe urma, ok, faci si acasa! Mult succes!

| dudu99 a răspuns:

Baga singura, unchiul meu si-a luat din ala cu aburi si la ars foarte tare si a mers la spital cu arsuri de gr 1 si 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga singura