| MrHelp a întrebat:

Va salut! Am si eu o intrebare.

Dupa terminarea facultatii de Transport si Depozitarea Hidrocarburilor din cadrul universitatii UPG, ce o sa faca mai exact studentul dupa terminarea studiilor? Stiu ca este pe Inginerie Mecanica dar ce o sa faca mai exact? Ofer funda! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

O sa fie inginer. Nu e obligatoriu sa lucrezi fix in domeniul ala, te poți angaja in multe alte locuri și poți face diferite chestii. Chiar și cercetare dacă vrei.