| mikici a întrebat:

Baietilor va plac femeile arabe?

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu-mi place moaca lor, nu-mi prea plac nici turcoaicele, chinezoaicele si japonezele nici atat, filipinezele si alte natii asemenea sunt si mai urate iar africancele si mare parte din afro-americance sunt de asemenea no no no hell no.

| neutrino a răspuns:

Sunt un om sanatos, zic eu, deci imi plac femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pusca mea sa-ti placa la alea daca li se vad doar ochii? Poate au corpul Alletei Ocean, dar daca umbla cu cearcafurile alea pe ele nu le-o trage nici dromaderu'.

| stark47 a răspuns:

Nu imi plac, le consider tiganci, cu fetele alea ciocolatii si parul ala ciudat.

| CariocaTha a răspuns:

Da, si pocaitelesmug

| DuDy002 a răspuns:

Doar braziliencele ne mai plac...sunt la modalaughing)