| Incarcare a întrebat:

Bun deci vreau sa afulu. explicati detaliat! Cum e cand saruti? ma gandesc sa o fac big grin

Răspuns Câştigător
| PitikBhaa a răspuns:

E minunat, simnti ca esti in rai sau ca plutesti pe un nor atunci cand saruti sau esti aproape de persoana iubita.

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Vrei să săruți o gură de canal?

| ZEU93 a răspuns:

E bine, prima data o sa o tii minte pentru mult timp dar dupa devii expert big grin

| MARRRRRYYA a răspuns:

Te apropi de fata/baiatul îti apleci capul într-o parte si îti lipesti buzele de ea/el pa.

| GodLik3 a răspuns:

Pai prima oara nu iasa chiar perfect dar e minunatwinking
Si cu timpul devi mai bun/buna la saturat

| Teoo_9918 a răspuns:

Omule,e super tare. daca vrei mai lung adica french te pupi cu el/ea normal si dupa bagi limba in gura ei.e super usor.am 12 ani si am facut-o de mii de ori.si french si normal.BAFTA