| Bella_1624 a întrebat:

Buna TPUkiss! Am o mica nelamurirebig grin. Mie trebuie sa imi vina menstruatia pe 20, dar la cum ma doare acum burta, si nu-mi explic alt motiv pentru durerea asta ingrozitoare pe care n-am mai avut-o de luni bune. Maine vreau ffffffffffoarte mult sa fac dragoste cu iubitul meu, dar veau sa stiu daca am sa raman insarcinata pentru ca noi facem neprotejat. Deci intrebarea e:

"Daca fac dragoste dar neprotejat, chiar in pragul menstruatiei sunt sanse mai mari sa raman insarcinata? Sau este prea tarziu pentru ovul sa se fecundeze?big grin Raspuns URGENT va roooooooooooogkisskisskisskisskiss! Dau funditakisskisskiss!"

5 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Esti sigura ca durerile nu's de la altceva?smug
i cumara matale un test de sarcina.
si poate vb de menstruatie in circa 9 luni?
doamne fereste.
asa, deci fa-o protejat.
papa

| Bubu a răspuns:

Sunt sanse mari laughing mai bine ia. ti gandul si fa. o protejatwinking... daca iti place sa risti.:-s

| liubuska a răspuns:

Sal.Eu zic ca nu ramii insarcinata daca prietenul tau nu va ejakula in tine, in kaz kontrar sanse sunt de a avea un baby.Asa ca fiti precauti, faceti sex fara a ejakula in tine.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatuco, poti sa faci dragoste fara sa te protejezi, pana ti-or pica plombele. Esti direct raspunzatoare de consecinte din moment ce asta este alegerea ta!

| Alexandra1694 a răspuns:

Inteleg ca este multe ai placut neprotejat dar mai bine nu risca pentru ca ai toate sansele sa ramaiwinking