| maria1212 a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati! de curand mi-am inceput viata sexuala, si prietenul meu de ceva vreme bate apropouri cu casatoria; suntem amnadoi in facultate si nu stiu ce sa ii raspund daca mi-ar pune intrebarea; sexul este ok cu o singura scapare ma extenuaeaza adica facem sex de vreo 4 ori pe noapte adica fiecare se termina cu o ejaculare; vi se pare mult, vi se pare normal? pls help(plussaptamna trecuta am facut-o in baia facultatiihappy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi se pare normal de 4 ori pe noapte, dar ma gandesc ca nu va prea ocupati de scoala si sunteti foarte odihniti asa ca trebuie sa va descarcati energia pe ceva. Fiind si incepatori, se explica excesul. In curand va veti plictisi de atata sex sau va veti gasi si alte interese.

| Malvina24 a răspuns:

Da mai maria ce mai astepti! uhh spune da! misto sa o faceti in locuri publice! waw eu nu am facut asta niciodata! hai sa spui da bine? te-am pupat!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai spus in ce an sunteti la facultate, din ce va intretineti, daca parintii sunt de acord.Indiferent ce va spunem noi decizia este a voastra.In rest e ok.

| pau2009 a răspuns:

De acord cu cryout

| dana1986 a răspuns:

Daca vrea sa va casatoriti e ok dar dupa ce terminati facultatea si va gasiti si un loc de munca, dar totusi de 4 ori e cam mult mai ales ca daca tu nu prea ai chef mereu si nu te umezesti cum trebuie sa-r putea sa ti se faca o rana pe uter de toata frumusetea, ai mare grija, iar cu sexul in locuri publice cred ca e cam aiurea sa stai cu frica in san ca vine cineva sau poate asta va excita mai tare, totusi prietenu tau poate a mai avut prietene care l-au parasit din cauza asta si pentru ca o relatie nu se rezuma doar la sex si poate ca tu ai fost
singura care a acceptat si nu vrea sa te piarda de aceea vrea sa va casatoriti tinand cont ca el e un fel de taur comunal.

| TropicalSun a răspuns:

Totusi, conteaza mult daca te iubeste sau daca vrea doar sex.Mai intai, pune-l laincercare, pentru a vedea daca el este sufletul tau pereche. Daca te iubeste cu adevarat, eu te-asi sfatui sa te casatoresti cu el, fiind ambii suflete indragostite! Dar, dupa parerea mea, de 4 ori pe noapte e exagerat, eu asi spune:odata si BINE este suficient!

| ramonaky25 a răspuns:

Ce nebunatici suntetitongue Cred ca e bine ca vrea sa va casatoriti, inseamna ca nu te vrea numai pentru o aventura.Insa raspunsul...numai tu il stii! tu trebuie sa decizi daca vrei sau nu sa te casatoresti cu el( dar trebuie sa iei in calcul tot ceea ce te "leaga" sau nu de el, nu numai sexul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perverși oameni... Pe unde ați mai făcut-o? Dă-mi și mie idei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el vrea ceva serios cu tine daca vrea sa se casatoreasca cu tine ar trebui sa te bucuri ca nu se foloseste de tinehee hee. Pai si nu spui da?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casatoria dupa parerea mea nu are nicio treaba cu sexu.Sexul in faci din placere. Daca te iubeste cu adevarat si vrea sa se casatoreasca cu tine, e un semn bun. Cel mai bine ar fi sa discuti cu el si sa vedeti care sunt prioritatile si asteptarile. In legatura cu sexul, ce sa spun? Ajuta la sanatate big grin Cat despre locuri publice...big grin cunoastem, cunoastem tongue

| adina_9897 a răspuns:

Geeeeezz! da stiu ca da pe dinafara de testosteron, e nesatul laughing Nu draga mea, se pare ca el intelege prin casatorie doar sex la puterea a3a... well... tu vei spune nu, pentru ca e evident ca nu esti pregatita. Pana atunci spor la ars calorii prin sex hard