| Radu_Iordanescu_1992 a întrebat:

Imi poate explica cineva ce inseamna "returnare comision?"
Am primit asta cand am anulat o comanda:
În urma tranzacţiei pentru produsul Masca ski / snowboard / biking - neopren din data 2012-09-20 utilizatorul elhakim a cerut returnarea comisionului retras de sistem. elhakim spune că tranzacţia nu s-a finalizat, pentru că tu tu nu ai mai dorit produsul.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti foarte clar si nu expui intreaga situatie. Banuiesc ca tranzactia a avut loc pe un site gen okazii.ro si elhakim este vanzatorul iar tu ai vrut sa cumperi produsul.
In acest caz elhakim a trebuit sa plateasca un comision pentru site si acest comision il solicita de la tine, deoarece din cauza ca te-ai razgandit nu s-a mai finalizat tranzactia. Numai bine!