| Marshall000 a întrebat:

Am 8 ram, i3-6098P,gtx 1050.
Ce jocuri smechere imi recomandati de jucat?
Ceva sa imi mearga macar la medium!
Funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| tudor565 a răspuns:

Batman(toata seria), Calk of Duty (toate), Unravel, Scrap Mechanic, Firewatch, Mafia 2 si 3 Mad Max, Max Payne (tot) si multe altele

P. S Daca nu iti convine sa le descarci de pe Steam descarca de pe site-ul asta

www.oceanofgames.com

| Valentin_Ionutz_1990 a răspuns:

Gta 5, Battlefield(care vrei), Mortal Kombat(ix, x), Mass Effect(1, 2,3), Call of duty (care vrei tu), Saint Row(Pe care il vrei),
Risen(2, 3), Dead by daylight, Csgo, Pes, Fifa, Outlast, The Forest, Stranded Deep, Scrap Mechanic, Mad max, Max Payne, Far Cry(all), Dark Souls(2, 3), OverWatch, Paladins, Planet Side, Minecraft, BioShock, Asassin's Creed (all), Crysis(all), Hitman(all), Shadow Wariorr 2 etc...