| TheUnForgiveN a întrebat:

Ce se intampla cu generatia asta? Vad ca se lauda toti ca asculta "muzica". Cand beat-urile de pe fundalul melodiilor house sunt facute pe computer.Rar mai gasesti pe cineva care sa asculte muzica adevarata, produsa de instrumente: rock, heavy metal.

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Da,cam asa e in ziua de azi.Si pe YT,la toate rahaturile house,vezi comentarii de-ale idiotilor ca cei care au dat dislike sunt cocalari,ca vai ce non-cocalara e muzica lor ce suna a combinatie intre un Nintendo si o basina! Absolut patetic!

Eu ascult rock, heavy metal si orice fel de muzica buna, ce se merita ascultata.

5 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Ce dur si ce frumos spus Anna...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Asta mă tot intreb și eu. Se cred mari nu știu ce, și mai ascultă și JB. Mda. Mă consider norocoasă ca n-am ajuns așa de rău. Idem @FucktheSystem.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Auzi spune-mi si mie.muzica de opera, muzica medievala nu e muzica?
geez ce gandire de wannabe ai

| feuerundwasser a răspuns:

Inca mai suntem aici si se pare ca numarul nostru creste.stai linistit ca in 20 de ani moare guta happy