| Sabin_Solomon_1990 a întrebat:

Sal lume, am 4 baieti cu care as vrea sa imi fac o trupa rock(gen guns n roses,metallica, queen.) si nu stim ce nume sa punem trupei. cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Salut.Uite aici niste nume care sigur o sa vi se potriveasca:
Bullets
Last Night
Dark Leaf
Priors
NoRock!

www.WarAndRiot.blogspot.com

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Noi am avut o adevarata sectie de votare in ceea ce priveste alegerea numelui, nu ne hotaram pe care sa-l alegem, iar voi nu sunteti in stare sa gasiti unul? Ce trupa v-ati facut voi daca nici nume nu sunteti in stare sa gasiti? Ganditi-va singuri, nu veniti repede pe TPU.

| Polaris a răspuns:

Guns'n'Mueenallica

| RockNbeer a răspuns:

Nu asta trebuie sa fie principala problema, ci muzica, aveti vreun material propriu?
Macar un cover?
Va puteti alege numele dupa mesajul versurilor, subiectelor despre care vreti sa cantati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Halloween
Speed Turtle
Spiders
R.N.D (Rock Never Die)
Dark Dreams.

| Salahadin73 a răspuns:

Rise of Solomon

| Disharmony a răspuns:

Dacă tu cauţi un nume pentru trupa ta pe TPU, atunci e clar...

| NegativeCreep a răspuns:

Nu prea pricep ce fel de trupă va fi asta din moment ce Guns N Roses, Metallica şi Queen cântă genuri complet diferite...

| Sabin_Solomon_1990 explică:

Hai merci