| Andrei3023 a întrebat:

Bună am un băiețel de 2 ani și 4 luni îl doare când îl ating în zona penisului și îl dor și outele și face poarte puțin pipi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Urgent la medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent cu el la spital, ca are o infectie urinara severa sau probleme cu rinichii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și de ce nu sunteți deja la medic?

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut, s-ar putea sa aiba fimoza sau altceva mai grav, du te cu el la medic ca nu este ok

| DrMihailoviciS a răspuns:

Buna dimineața! Băiețelul ar putea suferi de o infecție urinară, sau ceva iritații... Poate s-a jucat cu substanțe de curățenie cel mai probabil!
Oricum, este vorba despre o problema medicala a fiului dvs, ce necesita revizuirea unui pediatru!
Sper ca v-am ajutat! Doamne ajuta! DrMihailoviciS

| Alexalex1000 a răspuns:

Daca ai văzut că îl doare ce mai aștepți? Ceva nu e normal, du l la medic și v a fi totul bine.