| AlexBoy88 a întrebat:

Am si eu o problema.
De ieri imi amorteste mana dreapta din cand in cand usor si simt niste furnicaturi in palma. Am 17 ani.
Oare ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Da. Ai lipsa de calciu si magneziu. Am patit si eu si mi-am cumparat pastile de calciu cu magneziu, sau magne B6 si mi-a trecut. Lasa stresul, respecta orele de somn si vei fi ca nou! Sanatate!

| Daniel2836 a răspuns:

Ia niste pastile efervescente sau chiar de inghitit cum ar fi osteocare.

| Skylimit a răspuns:

Da, sa lasi laba si sa iti cauti o prietena.