| RobertRM666 a întrebat:

ca sa o scurtez
- am niste crampe la burtica pe la 3-5 dimineata in partea dreapta, o data sau de 2 ori la 3 4 zile si aud niste smiorcaieli ..in trecut am luat omez dar nu a functionat, apoi am luat No spa a functionat, dar faceam constipatie de la el +hemoroizi si m-am tratat de hemoroizi pentru ca aveam sange in scaun, acum numai iau no spa, cand ma mai doare burtica beau o cana de lapte si dupa 15 minute sa zic imi trece dar in cel mai sigur caz durerea reapare, se poate sa am indigestie? Pap de 2 ori pe zi 1 l de apa sport odata la 4-5 zile, poate nu trebuie sa consum gluten? Sau am STRES ( mai precis stat pe scaun, stat mult in casa si nu poate digera alimentele si se freaca in gol dimineata )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Apendicul este scos?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E cam complicată povestea ta la tubul digestiv de sus până jos.
Eu zic că un medic te poate ajuta mai mult ca noi.

| Geaninapink99 a răspuns:

Poate esti stresată
Si eu m ai am probleme de genul
Apare cand sunt stresată
Dar du te la doctor totuși