| Oanny a întrebat:

Ei bine, ma uitam aseara la un anime si intr-un comentariu scria ceva de Proiectie astrala.Asa ca am inceput sa ma documentez.Am o intrebare:a-ti incercat sa faceti o Proiectie astrala?batting eyelashes
M-ar tenta sa incerc si eu, dar pana nu-mi infrang temerile nu pot reusistraight face
Si daca a-ti reusit sa faceti asta, explicati-mi cum a fost, ce a-ti vazut si daca vi s-a schimbat viata dupa!:*

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

@picolini Daca nu sti nu vorbi...
In primul rand ca sa faci proiectia astrala ar trebui sa existe suflte/spirite din astea... Apoi google rullz

| Bunny a răspuns:

Nu nu a-m incercatlaughing.

| Ofiintă a răspuns:

Nu demult am aflat si eu de asa ceva si nu-mi vine sa cred
Cand mori corpul tau ramane si sufletul iese din corp (numai cand mori) si Dumnezeu face acest lucru
Nu stiu cum am putea noi sa iesim din corpul nostru si daca nu te poti intoarce inapoi?
La asta te-ai gandit apoi sa te ingroape si nici nu esti mort pentru ca Dumnezeu nu te-a chemat si sa ratacesti prin lume
Nici nu va complicatzi cu lucruri din astea pentru ca sunt prostii
Eu una nu cred si daca sunt multi cei care au crezut asa ceva de ce nu-ti rasp cum a fost, ce au simtit?
pana nu simti nu crezi eu nu stiu si nu cred

| picolini a răspuns:

Lucrurile astea sunt satanisme, nu te complica cu asa ceva desi curiozitatea e mare.

| SandraxD a răspuns:

Am gasit ce inseamna proiectie astrala, dar nu-mi pot imagina cum poti face asta? Te rog raspunde-mi :*