| ASDS a întrebat:

De ce nu imi apare poza pe progil, la TPU?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Poza iti apare.Este cu o fata(presupun ca tu!)si este surprinsa in fotografie de la gat in jos. Faza este ca trebuie sa astepti ceva timp ca sa se reactualizeze datele.Este posibil ca tie sa nu iti apara poza atunci cand intri pe profilul tau insa ceilalti useri o pot vedea.In timp, iti va aparea si tie.

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

O sa iti apara dar mai dureaza pana se actualizeaza datele.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Noi iti vedem poza. Asteapta cate va zile/ore ca sa se actualizeze toate datele. Si se va vedea poza ta de profil.