| Sunshinee a întrebat:

Trebuie neaparat sa dau jos din burtica si coapse intr-o luna. Ce ma sfatuiti sa fac ca sa am rezultate cat mai vizibile intr-un timp cat mai scurt? Orice sfat e binevenit. Precizez ca nu-s adepta infometarii happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ai putea incerca o serie de abdomene. Incepi cu 30 in prima zi, si in fiecare zi mai adaugi cate 5. Ti se va duce burtica, si talia ti se va mai subtiahee hee.
Succes!

| lilboutique a răspuns:

Kangoo jumps!

| 김남길 a răspuns:

Abdomene si mersul cu bicicleta, alergatul, uracarea scarilor si multa apa (orice tip de lichide)

| Laya a răspuns:

Uite ce am facut eu: incearca sa mananci de 5 ori pe zi. Exclude produsele de patiserie si in loc de suc, bea apa sau sucuri naturale. Mananca cat mai multe fructe si legume.
Cand mergi la scoala, mergi pe jos, la intoarcere fa la fel.
Nu manca dupa ora 17°° si fa-i cat de multe abdomene poti.
O sa vezi rezultatele.Bafta!:*