| llleo a întrebat:

Daca vreau sa schimb 5 euro in lei la exchange, se poate? Sau suma e prea mica

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie incercat.
In unele locuri se schimba.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce exchange mergi.

| Simpatic a răspuns:

Din cate stiu eu merge
incearca la case de schimb valutar de exemplu
nu imi amintesc sa fie o politica undeva de genul "schimbam minim atati dolari/euro etc"

| ReddY25 a răspuns:

Ai putea încerca și să ne spui

| ioana748 a răspuns:

Daca sunt de hartie poti schimba oriunde, daca sunt monede, acolo unde primeste.
Poti incerca si la banca.

| Dragobeta a răspuns:

Se schimba oriunde. Nu te uita la astia care vor sa para bogati ca schimba 10 euro.
Numai ca daca sunt monede, iti va da doar jumatate din suma. Asta e politica lor. Daca e bancnota, vei primi suma care e trecuta la schimb.