| MaritzaLuiFleashca a întrebat:

Oare Brigaela si ceilalti natafleti vor primi si ei ceva din fructele muncii lor?
Pana la urma datorita lor a ajus site-ul sa fie evaluat la 2 mil de coco.
Cand eu va spuneam ca prostia si tampenia (cele doua elemente care aduc trafic) sunt mentinute si intretinute aici pe site DOAR in scopuri comerciale... nu ma credeati.
Li se rupe tuturor de voi astia "expertii lui peste". Sunteti buni doar pentru produs bistari pentru umflatul de Tenita. Hi Hi Hi...
Nu va simtiti folositi? :D
http://www.dailybusiness.ro/......itor-47538

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Da.Revolta.Chiar mi s-a intamplat sa "prind" un mare expert cu un raspuns la o intrebare.Se mira ca se poate intampla ce intrebase un user, ca respectivul expert nu credea, spunea ca e imposibil si chiar au fost cateva raspunsuri, inclusiv al meu, care il contraziceau, respectiva situatie fiind traita de mine.Nu sunt deloc experti, ci doar niste persoane care raspund mai des si au timp sa stea toata ziua pe site si astfel acumuleaza puncte

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar oare Brigaela vrea bani din TPU? Te-ai intrebat asta? Nu, fiindca nici macar nu te-ai fi gandit ca e posibil asa ceva. Ei bine, Brigaela nu raspunde pe TPU pentru bani. Sunt incantata ca siteul este atat de bine cotat si ii urez: "La mai mare!". Nu vreau bani, iar Catalin, daca ii va castiga, ii merita pe deplin. Felicitarile mele sincere! Si tie multumesc pentru anunt. Sunt mandra sa fac parte din aceasta comunitate.

| Азбука a răspuns:

Pai?!? Stim bine ca noi le aducem banii. Si li se rupe fix in paishpe de noi toti! Si o facem de buna voie, si ne mai si umplem de nervi, incaierandu-ne cu te miri ce nebun laughing
Si a inceput sa ne placa, bag seama...
Am uitat sa incep cu "Buna!", dar voi incheia cu "Pa.pa". "Fundita" n-o cer, pastreaz-owinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Revolta asupra expertilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, ce pot sa-ti zic, eu inca mai primesc plicuri acasa, sunt buni si astia, o suta de euro de aici, una de dincolo, trebuie si noi sa supravietuim.
Poate iti vor trimite si tie, dar ma indoiesc, cu atitudinea asta de ex worker... e ca si cum te-ai duce la shaormariile pe care le frecventezi si i-ai scoate ochii vanzatorului, precum ca el face profit pe spatele tau. E problema ta ca intri pana la urma, un busines tot timpul va avea invinsi si invingatori.
Daca tot esti asa de destept, de ce nu vi cu solutii? rahat si noroi de aruncat in useri vad ca poti debita.