| Denixxx a întrebat:

Am de facut o gazeta de perete foarte mare. Cine ma ajuta cu multe idei despre primavara (martisor, legende, imagini si altele) Dau funda! plisss

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Pai poti folosi celuloza,iti alegi ca material de fundal hartie creponata,desenezi ghiocei,pomi infloriti, adica ceva simbolic anotimpului primavara, dupa care le decupezi, sau le decupezi dintr-o carte si le pui pe celuloza, le lipesti sau le prinzi in bolduri. Poti desena un soare.

| Superhainute_Comanda_1986 a răspuns:

Aici e destul de mult de munca. nu ai cum sa obtii toate informatia in aceasta casetuta mica, care observ eu nu permite atasamente. aceste multe idei de presupun mai exact?