| borny99 a întrebat:

Salut, am primit cadou un set de ștergătoare de la Bosch cu prindere tip cârlig iar la mașină merg doar cele cu prindere tip side lock, există ceva adaptor? Am căutat pe internet dar este în afara domeniului meu

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Nemtii au aici toate tipurile + video cum se instaleaza, vezi care numar merge la tine si cauta distribuitori sau incerca sa cuper de la ei direct (sunt angrosisti dar iti vor recomanda un vanzator):

https://www.heynermobil.de/sortiment/adapter_en.php

In cel mai rau caz, te uiti cum arata si scotocesti Aliexpress dupa ele: "windshield adapter"