| MscSilviuCT a întrebat:

Salut TPU. Vin cu o întrebare la care doresc un răspuns serios. Deci vreau să-mi achiziționez o casca axxis hawk sv A1(moto) și mi-am măsurat capul și am in jur de 56-57 cm circumferința dar pe site scrie că 55-56 mărimea S iar 57-58 mărimea M. Ce mărime mi se potrivește? Nu vreau sa fie nici prea fixa dar nici să-mi joace în cap. Precizez că o să o port atât cu cagula cât și fără

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pare că 57-58 mărimea M ți-ar veni dar nu te lua după astea, PROBEAZ-O!