| RaVuL a întrebat:

Care este vestimentația englezilor?

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

U.K. De acolo vine moda la noi, cu intarziere de vreo 3/4ani.
Pentru fete super gene,super tocuri,mini tricouri si colanti cu talie inalta.
Baieti ticou polo incheiat pana in gat laughing, pantaloni pana(stil vestimentar) suflecati jos si tenisi G-star.
Cam asa se imbraca ei.
Sunt destul de eleganti la lucruri importante(au avantaj pentru haine, costa putin acolo).
Eu nu locuiesc in Romania, locuiesc in Norvegia si aici sunt ft multi turisti din U.K, plus ca norvegienii sunt cu mult mai eleganti decat englezii.
Sper ca te-am ajutat.

| Ovigabi98 a răspuns:

Este cea eleganta adica la costum

| Ovigabi98 a răspuns:

Vestimentatia engezilor este de obicei una eleganta