| AdelinaMihaela300 a întrebat:

Ce parere aveti despre benzile de ceara rece de la Veet pentru epilare faciala?

Cat tine epilarea?

Cat timp tine roseala dupa epilare?

Ceara se indeparteaza si cu servetele umede normale? happy

Cine imi da cele mai multe detalii ( inclusiv raspunsurile la intrebarile de mai sus), primeste funda!

ROG SA RASPUNDA DOAR PERSOANELE CARE AU FOLOSIT ACESTE BENZI SI STIU DIN EXPERIENTA PROPRIE!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Fata de alte benzi sunt mult mai bine.
Epilarea tine de la 2 saptamani la o luna in functie de organismul tau.
Roseata depinde de sensibilitatea tenului tau, intre 10 minute si o ora/2.
Nu se poate indeparta cu servetele umene deoarece ceara va lasa o surprafata lipicioasa, iti recomand ulei de la hipermarket special pentru ceara.
Pentru a te epila corect trebuie sa tragi din partea opusa cresterii firului de par. De asemenea, trebuie sa freci cam 1 minute benzile intre palme pentru a le incalzi. Ai instructiunile in cutie.

1 răspuns:
| rocket1204 a răspuns:

Si eu sunt interesata de raspunsurile la aceste intrebari.