| Smellslikecarotss328 a întrebat:

Ce părere aveți despre produsele nala?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Am folosit numai cateva, adica deodorantul crema, un ulei de corp si o crema de maini, plus o bomba pentru baie.Nu am fost chiar super impresionata, dar sunt faine, deodorantul imi place cel mai mult, am tot revenit la marca lor special pentru el.Au si game cu diverse arome, in functie de sezon, plus unele pe care le gasesti tot anul.

Pe site au sute de recenzii la diverse produse, eu acolo ma uitam cand doream pareri: https://nala.ro/

Chiar recent am vazut ca au si mici reduceri si ar trebui sa cumpar alta cutiuta de deodorant crema (cele din urma le-am pastrat pentru a le refolosi, ca sunt din metal, le gasesc tare utile mai ales pentru calatorit, sa imi pun samponul solid etc.).

| Felissa13Eden a răspuns:

Mie una imi plac, mai ales crema de maini cu avocado. Am avut sare de baie, gel de dus si lotiune de corp de la ei. Mi-au placut toate. Iti recomand si scrub-ul lor de buze.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Mie-mi plac

| ariel13 a răspuns:

Sunt superbe le ador merită să le încerci.