| asaf12 a întrebat:

Bună ziua!

Pentru admitere în luna iulie 2024 la facultate, perioada de confirmare a locului la facultate se suprapune cu perioada în care nu vom fi în țară.
Se poate face procură pentru o altă persoană ( colegă de-a fiicei mele) să depună actele necesare și să confirme locul?

Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, stai aici si rezolva ti problema cu scoala, este mai important decat sa bîntui prin strainatate.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nici nu cred ca e necesara procura. Mai ales la facultatile unde e criza de studenti ar accepta sa depuna oricine dosarul numai sa il depuna