| Aihao19 a întrebat:

Cate ore dormiti pe noapte si de la cat la cat?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am destule nopti albe, sau cu 1-2-4 ore de somn, dupa care recuperez ziua cu 3-5 ore de somn, sau nici una.
Am si nopti in care dorm 8-9 ore, sau 4-5, dupa care ma trezesc cu noaptea in cap, sa merg la servici.
In noptile ideale, cand sunt acasa si nu trebuie sa plec nicaieri (cum e asta-seara), ma culc undeva inainte de 01:00, si ma trezesc pe la 10:30, ma intorc pe cealalta parte si mai atipesc pana la 12:56 happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

8 ore dorm de la 1 la 9 dimineata.

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde.
Uneori dorm 4 sau 5 ore. Alteori, nu dorm deloc.
Există și cazuri fericite in care dorm 8, 9 ore dar asta rar.

| Raniaa a răspuns:

În general, adorm în jur de 3:00 și mă trezesc pe la 8:00, 9:00, asta depinzând de zi.

| Golyat18 a răspuns:

5-6 ore cam de la 0 incep de obicei

| LilPeep a răspuns:

6,7 de la 3, 4 noaptea