| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ați slabit, cu ce dieta ati slăbit sau cum ați slăbit? Ce ați mâncat mai exact?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

'dietele de slabit' se gandesc si adopta personalizat, cel mai corect cu ajutorul unui profesionist in nutritiewinking
cine i-a tot felul de 'retete miraculoase' de pe net are iq-ul unui copil de gradinita...dar toti spera si vor rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am slăbit destul de mult mâncând doar trei morcovi pe zi, trei lingurite de miere si o lămâie.
Am facut si efort cu mainile.
Mai ales efortul ajută.

| iliiiinca a răspuns:

Nu cu diete! deficit caloric, mancare sanatoasa, fara prajeli si prostii+sport, multa miscare

| Furnicarul a răspuns:

Deficit caloric, mananci orice te taie mintea, doar sa fie in deficit.