| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ziceti-mi si mie niste nume de familie frumoase. Daca se poate straine, dar sa nu fie prea evidente. Scriu o carte. si am nevoie de numele de familie al personajului principal. Pe tipa o cheama Becca, de la Rebecca. Si mai am nevoie de un nume de barbat. Cum sa-l cheme pe ta-so. Mersi si dau funda.

Răspuns Câştigător
| 12953648276586924586 a răspuns:

Conner sau Tuker, la familie(mai bine s-ar potrivi Tuker)
iar la tata Michael joshua john mike drew etc

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

@Infernia:de unde ai tras concluzia ca abereaza?

| Infernia a răspuns:

Nu ai alta preocupare, decat sa aberezi?

| Lala a răspuns:

Ce zici de Rafael, Marco, Martin, Ra(o)ul, Lucas, Darius, Max? Draga Infernia, fata a pus o intrebare. daca iti face placere sa-i raspunzi si s-o ajuti, o faci, daca nu. mind your own business!winking

| Mihaela a răspuns:

Multumesc mult tuturor de raspunsul! Sunteti niste draguri, si imi pare bine ca ma ajutati! Am ales numele Conner. Erau in balanta Conner sau Gilbert, dar am ales Conner.
Imi pare rau ca nu va pot da tuturor funda, pentru ca meritati. Ma rog, in afara de tipa care se crede smechera.
Numai bine si va sunt recunoascatoare!

| Temmy a răspuns:

Becca popescu. glumeam rolling on the floor
Becca black. Becca gilbert. Becca Osment. Becca salvatore. Si pe tas-o sa il cheme Jimmy, Jim, Tom, Addison

| Temmy a răspuns:

Becca popescu. glumeam rolling on the floor
Becca black. Becca gilbert. Becca Osment. Becca salvatore. Si pe tas-o sa il cheme Jimmy, Jim, Tom, Addison. Funda?puppy dog eyes

| Temmy a răspuns:

Aaron
B
Abe
tata al preaslavirii
B
Abel
respiratie, vanitate
B
Achilles
durere, suferinta, putere
B
Ackerley
B
Addison
B
Aiden
B
Alan
nobil, pretios
B
Aland
B
Alcott
B
Aldan
B
Alden
B
Aldercy
F
Alton
B
Alvin
elf, creatura magica, prieten, alb, luminos
B
Amaris
F
Amber
F
Amsden
B
Amy
drag, iubit, prieten, harnic, muncitor
F
Ana-Maria
frumusete
F
Andy
barbatie, temerar, curajos, luptator
B
Anne
a avea mila, a binevoi
F
Ansel
B
Ansley
B
April
a deschide
F
Arden
B
Aris
superior, excelent, dragut, binevoitor, ingaduitor.
B
Arthur
piatra, vultur
B
Ashford
B
Ashley
B
Ashlin
B
Asia
rasarit, est
F
Atheron
B
Aubrey
B
Aubrey
F
Audrey
F
Avena
F
Azura
F