| inteligenta a întrebat:

Sal, ce parere aveti despre australia? si motivul funda mare! big grin

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Proasta.e foarte departe, dupa retrocedarea hong-kongului catre china s-a umplut de 'chintoshi', de la perth la cairns faci o saptamana cu masina s.a.m.d.rolling on the floor

| CocoMexii a răspuns:

Una interesanta, mi-as dori sa pot vizita si eu Australia big grin pai pentru ca se vorbeste engleza iar eu ador englezabig grin, deoarece Australia nu se compara cu Romania, sunt conditii mult mai bune decat aicibig grin. Australia are si foarte multe obiective turistice cum ar fi "Parcul King's" Piata Reginei Victoria". si Sydney-ul