| Krysscristinakryss178 a întrebat:

am in clasa o colega, care s-a dezvirginat cu ob-ul(13 ani), iar apoi si-a bagat o banana, dar nu are ciclu, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O. b.-urile nu sunt pentru virgine, asta să știe toată lumea!
Ce a vrut să experimenteze cu banana? Să nu mai ia de bun toate filmele (în general cele porno, viața bate filmul!)!
O posibilă dereglare hormonală sau răceală. Nu este însărcinată dacă te-ai gândit și la asta. O sarcină apare în urma unui contact sexual neprotejat cu un bărbat în perioada de ovulație a femeii.
Pa, pa.

37 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca ne face dracu rasa feminina de ras. Ce e cu prostia asta in masa.Mama n-are si ea sa vorbeasca chestii de genulraised eyebrows

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nimic. Baftă!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Aoleoolaughing Dezvirginata cu ob-ul? hmmm interesantlaughing si cu banana...sunt de parere cu Anniebig grin

| Narfundo a răspuns:

Povestea asta ori e inventata ori tu esti colega cu banana.

| Alex0194 a răspuns:

E gravida... o sa nasca o banana rolling on the floor

| Baby a răspuns:

Si pe tine te ingrijoreaza atat de tare starea ei, asa-i?laughing)
sii.cand ai facut-o?laughing)))

| Crisstina a răspuns:

Aoleu! va fi atacata de maimute daca produce atatea banane! "laughing

| nely19 a răspuns:

Dupa ce ca a facut ce a facut mai face si publika prostia, sa-i spui sa stea lin sa nu`si faca prea mari problema ca nu se poate intampla nimic, dar daca are nevoie de pl sa`si faca prieten nu sa faca chestii din`astea

13ani:Odoamne...

| JustMe a răspuns:

A ramas insarcinata cu banana! O sa faca mini-bananelove struck

| Annie_3559 a răspuns:

II creste un bananier in pasarica:-srolling on the floor)
:devil))

| Annie_3559 a răspuns:

II creste un bananier in pasarica:-s. x_xlaughing)
rolling on the floor

| ELD a răspuns:

Tu esti cea in situatie? [doar intrebam]

Ce sa se intample o sa-i iasa un bebe-bananuta rolling on the floor)...Nimic sa stea calma, dar la 13 ani:O deja e prea mult.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Banana era decojita?rolling on the floorrolling on the floor sau s-a rupt inauntru?laughingpoate de asta nu-i vie ciclulaughinglaughinglaughing doamnelaughing)

| djza a răspuns:

Ce e cu voi, fetelor? straight face
Sper că îți bați joc de noi, dar dacă vorbești serios e chiar vai de săraca fată.
Cum mă să își bage o banană?

| pitikaaa a răspuns:

O sa nasca o banana mica si frumoasa pe care sa si-o poata baga din nou in vagin si tot asa pana o sa fie mamica a 100000000000000000 de banane.

| Alexandru a răspuns:

Da? Asta a facut? Eeeeeeee trebuiau sa apara in peisaj si bananele dupa stilouri, ob-uri sau mai stiu eu ce bazaconii.
Oricum, ia de aici o dedicatie muzicala si poate va mai vine si mintea la cap...

http://www.youtube.com/watch?v=zIbtmyEcdTM

| funnygirl a răspuns:

Draga "Legiuitoarea" s sti ca sunt o. b.-uri si pentru virgine mai citeste si u cate ceva iar in legatura cu, colega ta nu are nimic

| LLLLLLLL a răspuns:

Hmmm... prietena zicihee hee...[eu nu prea credthinking ca e o ''prietena'']

pai... uite eu zic ca e mai bine sa te lasi de astfel de prostiihappy
ai putea sa faci vreo infectie...

| tedytza10 a răspuns:

Da. Ramane si gravida, nu stiai? :O:O... O sa nasca banane. laughing

| mistikk a răspuns:

Ooo este gravvv foarte gravv... o sa ii creasca o plantatie de banani in cur laughing

| Aenoenienanonim a răspuns:

De fapt fata aia erai tu laughing

| Sorin_8124 a răspuns:

Se poate intampla sa aiba orgasm. Sau poate sa faca bananita! rolling on the floor

| lil_2808 a răspuns:

OMG! iar o intrebare prosteasca!

| Aleeeeeeee a răspuns:

O banana laughing nu cred ca e normala prietena ta, la 13 ani!

| Krysscristinakryss178 explică:

Nu a avut nici un orgasm...

| Bucuriedeculori a răspuns:

Sigur nu e insarcinata cu bananahappy!

| watchmen a răspuns:

Aia e nebuna laughing
a mai mancat banana?

| Mihaela023 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crek e insarcinata cu o maimutarolling on the floor