| babyloving a întrebat:

Dupa cum v-am mai povestit eu si un baiat ne placem reciproc doar ca de cand am inceput vacanta el nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si nu mai da vreun semn de viata, desi inainte eram foarte apropiati.Joi o sa merg sa imi cumpar cateva accesorii din oras si acolo merge si el in fiecare joi.Cand ma intalnesc cu el ce sa fac, adica cum sa reactionez sua ce sa zic sau sa nu ii zic avand in vedere ca eu sunt suparata pe el si cred ca si el pe mine dar nu stiu din ce motiv. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| lonley1heart a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el mai ales daca iti place, nu trebuie sa te comporti ca un copil mic daca X nu vorbeste cu mine nici eu cu el.Ar trebui sa-l intrebi de ce e suparat. Poate nu e suparat pe tine si are o alta problema, so trebuie sa incerci macar. Good luck!

4 răspunsuri:
| Bijouu a răspuns:

Fii indiferenta cu el, atunci o sa il faci si u curios si cand va trece peste orgoliu poate va veni la tine sa vb, bafta

| theQuest a răspuns:

Poate ca si-a pierdut interesul asupra ta.Sau are unele probleme.Eu mi-am pierdut sufletul pereche din cauza unui prieten de familie care tot mintea diverse gen am vazut-o cu altu, l-am vazut sarutandu-se cu alta. Daca te intalnesti cu el incearca sa discuti cu el si sa remediezi probleme, daca nici atunci nu te baga in seama inseamna ca nu te mai iubeste.Bafta,funda?

| RazvaN_3529 a răspuns:

Ar trebui sa te duci cu el intr-un loc in care sa fiti doar voi doi singuri... Unde nu va poate vedea sau "spiona"nimeni... Si atunci ii spui de ce esti suparata, si incet incet iti va spune si el. Iar a doua zi sigur veti fi impreuna. poate chiar mai devreme. Bafta :*

| PheshteooGabriela a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ar trebui sa vorbiti si sa il intrebi de ce nu vrea sa vorbeasca cu tine....sau daca il deranjeaza ceva la tine si poate asta l-a suparat, stiu ca ti-e greu dar eu chiar cred ca doar vorbind puteti revolva aceasta neintelegere. Sper ca sfatul meu sa te ajute si sa fiti impreuna si sa va iubiti multhappy