| Mark1Kram a întrebat:

Este de îngrijorat dacă penisul nu mi se ridică dimineața?
PS am 18 Ani

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se intampla des, este o problemă.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta depinde si de cat de mult il epuizezi tu in timpul zilei.

| doctorandus a răspuns:

Nu, poate fi doar un semn ca esti satul sexual.

| dullcat a răspuns:

Nu, nu este o regula sa se ridice mereu. Daca inainte se intampla asa si de ceva timp nu mai ai erectii deloc, nici in timpul zilei sau in alte circumstante, atunci da, ar fi motiv de ingrijorare.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă se întâmplă rar, nu este nicio problema. Dar, dacă se întâmplă zilnic, consulta un medic urolog.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Bravo ca ti-ai mentionat varsta din start, i-ai dat lui Cristi motiv sa nu rapsunda la intrebare happy. Cat despre întrebarea ta, e ok atata timp cat inca ai erectii uneori. Nu e neapărat sa se ridice dimineata.

| Lazar_Ovidiu_ a răspuns:

Am avut un vecin cu aceiasi problema si a murit.

| golgolu? a răspuns:

Da, este o problema
du te la un doctor si vorbeste despre asta