| anonim_4396 a întrebat:

Am o nedumerire legata de zborul cu avionul. O sa-l experimentez pentru prima oara si nu am emotii, ci doar cateva intrebari.
1. Cand decoleaza, cat de inclinat e fata de orizontala? Se simte?
2. Dar la curbe? Se simte puternic ca e inclinat?
3. Lama de ras in care bagaj sa o pun? Cel de mana (as vrea sa ma barbieresc) sau cel de cala (sa rezist nebarbierit)?
4. Ce stiti de compania KLM? Am auzit ca e printre cele mai sigure.
P.S. Scuzati categoria, dar e cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| Anonim2903 a răspuns:

1. Nu se simte aproape deloc.
2.Asta nici atat.
3. Daca vrei lucuri extreme poti pune lama in bagajul de mana dar risti sa fii arestat.Deci il pui la cel de cala.
4. Zvorurile de la KLM sunt foarte bune datorita pilotilor extrem de priceputi, al personalului si al avioanelor.
Sper ca te-am ajutat! Pupicei! Ai grija de tine! :* :*

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

1) Da dar este insesizabil
2) Iarăși este insesizabil
3) De cala!
4) Zobrul cu avionul este cel mai sigur cu oricare firmă ar fi.
5) Numai la turbulențe.

| 7QA3 a răspuns:

Si, am uitat, avionul se zgaltaie tare?

| mitzamitza909 a răspuns:

Avionul nu o sa se incline asa tare, dar o sa ti se para ciudat ca ii da drumul la vitezq cand nu te astepti...la curbe se simte un pic, despre companie nu stiu, si cel de barbierit bagatil in cala, doar te barbieresti de acasa.si inca ceva, o sa mergeti cu autobuzul pana la avion. funda?